Række- og Puljeoversigt - 2021

A-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
A1Odense GK A1Svendborg A1Odense Eventyr A1Langesø A1
A2Lillebælt A2Barløseborg A2Kolding A2Haderslev A2
A3Esbjerg A3Varde A3Ribe A3Royal Oak A3
A4Vejen A4Vejle A4Juelsminde A4Gyttegård A4
A5Herning A5Silkeborg A5Himmelbjerg A5
A6Nordvestjysk A6Holstebro A6Viborg A6
A7Mollerup A7Aarhus A7Hammel A7Stensballegard A7
A8Ørnehøj A8Aalborg A8Rold A8Volstrup A8
A9Sæby A9Dronninglund A9Aabybro A9
A10Randers GK A10Søhøjlandet A10Tange A10Hobro A10
A11Hvide Klit A11Hjørring A11Brønderslev A11Løkken A11


B-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
B1Faaborg B1Langelands B1Svendborg B1Sct. Knuds B1
B2Langesø B2Blommenslyst B2Midtfyn B2
B3Lillebælt B3Odense GK B3Barløseborg B3Vestfyn B3
B4Kolding B4Birkemose B4Royal Oak B4Haderslev B4
B5Sønderborg B5Nordborg B5Tønder B5Sønderjyllands B5
B6Vejen B6Holsted B6Esbjerg B6Fanø B6
B7Breinholtgård B7Vejen B7Kaj Lykke B7Varde B7
B8Ribe B8Breinholtgård B8Varde B8Skærbæk B8
B9Holmsland B9Dejbjerg B9Outrup B9
B10Fredericia B10Juelsminde B10Vejle B10Gyttegård B10
B11Jelling B11Brande B11Herning B11
B12Ikast B12Trehøje B12Viborg B12Holstebro B12
B13Harre Vig B13Nordvestjysk B13Sydthy B13Lemvig B13
B14Lübker B14Grenaa B14Kalø B14Mollerup B14
B15Horsens B15Aarhus Aadal B15Aarhus B15Hammel B15
B16Stensballegard B16Hedensted B16Skanderborg B16Himmelbjerg B16
B17Randers GK B17Søhøjlandet B17Tange B17Silkeborg B17
B18Aars B18Volstrup B18Hobro B18Skive B18
B19Jammerbugten B19Løgstør B19Hvalpsund B19Himmerland B19
B20Aalborg B20Ørnehøj B20Rold B20Mariagerfjord B20
B21Hals B21Aalborg B21Ørnehøj B21Sebber Kloster B21
B22Aabybro B22Dronninglund B22Sæby B22Øland B22
B23Brønderslev B23Hjørring B23Sindal B23


C-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
C1Langelands C1Svendborg C1Faaborg C1Midtfyn C1
C2Sct. Knuds C2Odense GK C2Langesø C2Vestfyn C2
C3Blommenslyst C3Lillebælt C3Barløseborg C3Birkemose C3
C4Sønderborg C4Tønder C4Haderslev C4
C5Ribe C5Royal Oak C5Vejen C5Holsted C5
C6Fanø C6Esbjerg C6Breinholtgård C6Henne C6
C7Varde C7Outrup C7Blåvandshuk C7Skærbæk C7
C8Varde C8Gyttegård C8Åskov C8Give C8
C9Dejbjerg C9Holmsland C9Åskov C9Herning C9
C10Herning C10Ikast C10Tullamore C10Himmelbjerg C10
C11Holstebro C11Lemvig C11Nordvestjysk C11Sydthy C11
C12Kellers Park C12Stensballegard C12Juelsminde C12Jelling C12
C13Hedensted C13Vejle C13Skanderborg C13Horsens C13
C14Kalø C14Lübker C14Ebeltoft C14Mollerup C14
C15Aarhus C15Hammel C15Aarhus Aadal C15Silkeborg C15
C16Skive C16Tange C16Randers GK C16Volstrup C16
C17Randers Fjord C17Norddjurs C17Mariagerfjord C17Hobro C17
C18Hvalpsund C18Aars C18Skive C18Rold C18
C19Øland C19Aalborg C19Sebber Kloster C19Jammerbugten C19
C20Sæby C20Dronninglund C20Hals C20Ørnehøj C20
C21Sindal C21Hjørring C21Brønderslev C21Løkken C21


D-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
D1Sct. Knuds D1Midtfyn D1Faaborg D1Svendborg D1
D2Midtfyn D2Vestfyn D2Langesø D2Blommenslyst D2
D3Lillebælt D3Barløseborg D3Royal Oak D3Haderslev D3
D4Blåvandshuk D4Esbjerg D4Ribe D4Vejen D4
D5Breinholtgård D5Dejbjerg D5Henne D5Varde D5
D6Horsens D6Gyttegård D6Kellers Park D6
D7Give D7Tollundgaard D7Ikast D7Aarhus D7
D8Holmsland D8Holstebro D8Lemvig D8Nordvestjysk D8
D9Aarhus Aadal D9Randers GK D9Grenaa D9
D10Øland D10Aars D10Sebber Kloster D10
D11Sæby D11Hals D11Mariagerfjord D11